Szkolenia dla Rodziców

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla Rodziców (Mamy lub Taty) z zakresu przygotowania do sprawy rodzinnej i opiekuńczej /rozwodowej, opanowywania stresu, sztuki mówienia na sali sądowej, przeciwdziałania alienacji rodzicielskiej i budowania kompetencji do wdrożenia modelu opieki równoważnej lub do ustalenia miejsca pobytu dziecka/dzieci.

Jeżeli chcesz powalczyć o model opieki równoważnej (OR) lub o zmianę miejsca pobytu dla Twojego dziecka/dzieci to zapraszamy do kontaktu. Połączyliśmy siły i razem z Fundacją oraz Federacją stworzyliśmy 6-ścio osobowy Zespół Ekspertów ds. Opieki Równoważnej. Pracują w nim osoby, które są rodzicami, wszystkie mają pełną władzę rodzicielską iwychowują swoje dziecko lub dzieci, mają znakomite kompetencje i kwalifikacje oraz odpowiednie wykształcenie prawnicze, psychologiczne i pedagogiczne a także ogromne doświadczenie na salach sądowych.

Ty jesteś Rodzicem i to Ty masz umiejętnie i skutecznie walczyć o swoje dziecko/dzieci.

Dzwoń do naszego Zespołu lub napisz mail: kontakt@opiekarownowazna.pl i umów się na specjalistyczne szkolenie. Szkolenia są indywidualne i zawsze dostosowane do konkretnego Rodzica i sytuacji opiekuńczo-wychowawczej.

Szkolenia obejmują kompleksowe przygotowanie Rodzica do sprawy celem mądrej i skutecznej walki o opiekę równoważną (OR), trening umiejętności mówienia na sali sądowej i radzenia sobie ze stresem, szkolenie z komunikacji z drugim rodzicem, szkolenie z tego co i jak mówić dziecku w trakcie gdy trwa postępowanie rozwodowe lub o kontakty (w szczególności gdy dziecko izolowane jest od drugiego rodzica), opracowanie pism procesowych pod kątem opieki równoważnej, kontakty ze szkołą i instytucjami edukacyjnymi, a w przypadku gdy rodzic ma ograniczoną władzę rodzicielską to dajemy narzędzia jak ją skutecznie przywrócić w świetle obowiązujących przepisów prawa. Każdy Rodzic, który ukończy szkolenie otrzymuje Certyfikat Dobrego Rodzica potwierdzający nabycie odpowiednich kompetencji.

Zespół Ekspertów ds. Opieki Równoważnej

e-mail: kontakt@opiekarownowazna.pl

Tel. +48 663 096 300